Marek Tylec – licencjonowany detektyw, Władysławowo

aparat fotograficzny

Marek Tylec, właściciel firmy, jest emerytowanym oficerem Straży Granicznej, który pełnił służbę w Komendzie Głównej Straży Granicznej w Warszawie. Zajmował tam stanowisko Naczelnika Wydziału. Uczestniczył w kilkunastu specjalistycznych szkoleniach z zakresu pracy operacyjno-rozpoznawczej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości zorganizowanej.

Swoje umiejętności zdobywał nie tylko w praktyce, ale także na prestiżowych kierunkach uniwersyteckich, które z sukcesem ukończył. Jest Absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Prawa i Administracji, na kierunku Przestępczość Zorganizowana i Terroryzm.

Agencja detektywistyczna z Władysławowa – o nas

Nasze usługi są przeznaczone dla tych, którzy nie boją się spojrzeć prawdzie w oczy. Każdy zatrudniony w naszym biurze licencjonowany detektyw jest osobą godną zaufania, która doskonale zna swój fach.

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem i fachową wiedzą, którą potrafimy przełożyć na realne działania. Warto nam zaufać, by zyskać spokój i bezpieczeństwo. Działamy w oparciu o kodeks etyczny i wykorzystujemy wyłącznie legalne narzędzia dla osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Jest nim skutecznie poprowadzona sprawa.

Do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i oczekiwania, wykonując tylko te działania, na które otrzymamy przyzwolenie. Jednocześnie staramy się opracować optymalny model postępowania, bazując na naszych własnych kompetencjach – dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o właściwą kolejność wykonywanych przez nas kroków.

Usługi detektywistyczne we Władysławowie – zdobyte certyfikaty

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z galerią uzyskanych przez nas certyfikatów i uprawnień. Poszczególne dokumenty zaświadczają o zaufaniu Klientów i wysokim profesjonalizmie usług realizowanych przez nasze władysławowskie biuro detektywistyczne GAZA.

 Certyfikaty